025 | VESNICKÝ NÁMĚT
RÁKOSI Ernest (1883 – 1971)
- starting price: 3 000 CZK
- Summer Online Sale 2022
Olej na plátně, 49 x 63 cm, rámováno, signováno vpravo dole Rákosi.